Середа, 13 Липня, 2022
Бiльше

  Віталій Кличко знову запросив папу Франциска відвідати Київ

  Віталій Кличко ще раз запросив папу Римського Франциска відвідати Київ та особисто подивитися, що відбувається в Україні.

  Про це міський голова Києва заявив під час акції проекту MEAN на підтримку України, передає офіційний портал Києва.

  У заході, зокрема, взяли участь Апостольський нунцій в Україні, архиєпископ Вісвалдас Кульбокас, депутат Європейського парламенту П’єрфранческо Мажорино, представники європейських організацій.

  «Дуже приємно в цей складний час для України бачити тут наших надійних партнерів. Зокрема, Апостольського нунція, тих друзів, хто підтримує нашу державу і допомагає їй. Для нас зараз дуже важлива допомога, яку ви нам надаєте. Бо сьогодні Україна бореться не тільки за свою незалежність і свободу. Ми боремося за європейське майбутнє, за мир у всій Європі. Бо плани Росії не обмежуються тільки Україною. І так званий «русский мир», який вони прагнуть створити, несе тільки руйнування, смерть і розруху», – сказав Віталій Кличко.

  Мер Києва зауважив, що українські воїни б’ються героїчно та показали всім, що таке справжня свобода і якою ціною вона здобувається. Український народ протистоїть ворогу, що численно набагато переважає. Протистоїть озброєній до зубів російській армії.

  «Нам дуже важливо відчувати вашу підтримку. Допомога Україні потрібна негайно. Нам потрібна допомога зброєю. Наші союзники мають посилювати економічні санкції проти Росії. І закликаю вас, не треба сподіватися на «здоровий глузд» агресора. Ми вже багато разів бачили, чого вартують слова та заяви росії. Демократичний світ повинен не умиротворяти агресора. А бути сильним і єдиним в своїй позиції», – підкреслив Віталій Кличко.

  Нагадаємо, у березні цього року Віталій Кличко написав папі Франциску листа із запрошенням здійснити візит до столиці України.

  У відповідь Святіший Отець Франциск запевнив у близькості до страждань киян і вкотре повторив, що не існує стратегічних причин, якими можна було б обґрунтувати вбивства дітей, невинного та беззбройного цивільного населення в Україні.

  Найсвіжіше

  Популярне