Неділя, 16 Червня, 2024
Бiльше

  У Великій Британії створюють додаткові українські православні парафії

  Архиєпископ Тіатири та Великої Британії Нікітас оголосив, що в Архиєпархії, яка є частиною Вселенського Патріархату, розпочався процес заснування додаткових українських православних парафій по всьому Сполученому Королівству.

  Як повідомляє OrthodoxTime, нині о. Мирослав Пушкарук, священнослужитель Архиєпархії, звершує Богослужіння в архієпархіальній каплиці Благовіщення (5 Craven Hill, W2 3EN) у неділю вранці о 10:00, а також подорожує Сполученим Королівством, пропонуючи духовну, душпастирську, матеріальну підтримку українським православним віруючим.

  Незабаром буде оголошено деталі щодо нових парафій.

  Як зазначають в Архиєпархії, кожна українська православна парафія збереже свою ідентичність, звичаї, мову, календар і традиції, водночас будучи частиною культурно різноманітної сім’ї Вселенського Патріархату і місцевої Архиєпархії Тіатири і Велика Британія.

  “Як Архиєпархія Вселенського Патріархату, Матері-Церкви Константинополя та Матері-Церкви Київської Русі, яка нещодавно надала автокефалію Українській Православній Церкві, ми продовжуватимемо підтримувати та допомагати, а також збільшувати пастирське служіння для православних українців — жителів Об’єднаного Королівства”, — наголосили в Архиєпархії.

  Найсвіжіше

  Популярне