П’ятниця, 1 Березня, 2024
Бiльше

  Крадені металопрокат і зерно з Маріуполя вивозять у нейтральні води і вантажать на кораблі в Сирію

  З порту Маріуполя загарбники вивозять металопрокат та зерно малими суднами класу «річка-море» до вантажних платформ у «нейтральних» водах у районі Керчі, а потім усе направлять через Сирію.

  Як передає Укрінформ, про це у Телеграмі повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

  «Маріупольський порт готується до перевалки вкраденого зерна. В акваторії порту вже помічено четверте судно…Водночас наші джерела повідомляють про схему вивозу металопрокату та зерна з Маріуполя через Сирію. Все вкрадене малими суднами класу річка-море вестимуть до пунктів перевантаження (де-факто великих вантажних платформ із кранами), що стоять в «нейтральних» водах в районі Керчі. Там з малих суден йде перевантаження на великі судна, що й прямують до Сирії», – написав Андрющенко.

  Він зазначив, що вкрадені вантажі прямують до Сирії за фіктивними документами навантаження в портах інших країн, «зокрема називають Туреччину (потребує уточнення)». Термін ходу від Маріуполя до платформи – близько восьми годин, що дає змогу забезпечити велику швидкість вивезення.

  Радник мера також додав, що загарбники здійснюють фактично крадіжку в агрохолдингів та фермерів. «Збирати врожай дозволено виключно тим, кого активно задіяно в колаборації, а для інших – прямий шантаж на умовах залишити виключно для власних потреб», – пояснив Андрющенко.

  Нагадаємо, у Маріуполі зростає рух спротиву місцевих мешканців проти окупантів. Також у цьому місті рашистами зруйновано три синагоги.

  Найсвіжіше

  Популярне