Неділя, 3 Липня, 2022
Бiльше

  У Херсоні закликали ігнорувати банки та паспорти окупантів

  У тимчасово окупованому Херсоні патріоти розклеїли листівки з закликом ігнорувати паспортизацію ворога та відкриття російського “Промсвязьбанк”.

  Банк мають відкрити на вулиці Ушакова,53. Завдяки йому окупанти планують перевести виплату пенсій та зарплат бюджетникам в рублі. Для отримання грошей необхідно буде відкрити рахунок в “Промсвязьбанк”, а для цього отримати макулатуру окупанта. Проте місцеві не підтримують цей процес й вже попередили окупанта про це, передає Центр національного спротиву.

  Нагадаємо, мешканці Мелітополю відмовляються брати паспорти. Тому росіяни просто поставили перед фактом – пенсія та бюджетні виплати в обмін на паспорт. Проте навіть такі дії не дозволяють розгорнути масштабну паспортизацію.

  Зауважимо, що за кремлівським сценарієм Запорізька та Херсонська область мають стати Таврійською губернією й увійти до складу РФ напряму, як було під час окупації Криму. Тому Центр національного спротиву закликає саботувати процес паспортизації та перехід до російського штучного банку, адже це зриває плани ворога.

  Найсвіжіше

  Популярне