П’ятниця, 8 Липня, 2022
Бiльше

  Ключових російських генералів відсторонили від командування в Україні

  Командувачем південного угрупування військ в Україні став генерал сергій суровікін, який замінив на цій посаді олександра дворнікова.

  Це випливає із повідомлення міністерства оборони рф.

  Суровікін очолює Повітряно-космічні сили росії. Із повідомлення міноборони незрозуміло, чи він залишив посаду голови ВКС. У доповіді Інституту вивчення війни (ISW) цього тижня говорилося, що суровікін може замінити дворнікова на посаді командувача Південного військового округу.

  До призначення командувачем ВКС суровікін очолював угруповання військ збройних сил росії в Сирії. За даними західних розвідок, дворніков на початку квітня був призначений командувати російськими військовими в Україні та мав виправити помилки, допущені на першій стадії невдалого наступу. Однак у травні він перестав зʼявлятися у військах.

  Інститут вивчення війни (ISW) цього тижня писав, що кремль, можливо, розпочав радикальну перебудову всього військового командування операцією в Україні. Аналітики з ISW припустили, що ці перестановки можуть бути ознакою того, що москва прагне покарати найвищих офіцерів через невдачі в Україні.

  Виданя «Агентство новостей» звертає увагу, що в повідомленні міноборони рф йдеться про те, що наступом на Лисичанськ з півдня командував генерал-полковник олександр лапін. Раніше повідомлялося, що він наприкінці березня вручив нагороду за мужність і відвагу своєму синові підполковнику денису лапіну, командувачу першого гвардійського танкового полку. денис лапін на початку вторгнення в Україну командував невдалим наступом на Чернігів та Суми

  Найсвіжіше

  Популярне