Середа, 7 Грудня, 2022
Бiльше

  МКІП закликає всіх охочих долучитись до Інтернет Військ, аби Україна залишалась у фокусі світових медіа

  У перші тижні повномасштабного нападу світові ЗМІ випускали понад 500 тисяч публікацій на тему війни в Україні. На сьогодні увага міжнародних ЗМІ та читачів до російської агресії знижується.

  Про це повідомляє сайт Міністерства культури та інформаційної політики України.

  “Україна має залишатись у фокусі світових ЗМІ. У досягненні цієї мети дуже допомагають учасники Інтернет Військ України. Вони з перших днів війни роблять важливий внесок у наближення нашої перемоги – розповідають про реальні події в Україні, протидіють пропаганді рф. Тож прошу всіх доєднатися до лав Інтернет Військ та допомагати нашій країні на інформаційному фронті”, – зазначила Анастасія Бондар, заступниця міністра культури та інформаційної політики, під час брифінгу 15 червня.

  У МКІП зазначили, що волонтери боронять інформаційний фронт у всіх соціальних мережах: звертаються до урядів та інфлюєнсерів, спростовують фейки, просять зброю у міжнародних партнерів, ініціюють петиції, спонукають уряди вводити ембарго на російську нафту, а бізнеси — покинути ринок рф.

  Нагадаємо, у Росії священники «благословляють» техніку, яка їде вбивати українських дітей. Також митрополит УПЦ МП перейшов на бік окупантів.

  Найсвіжіше

  Популярне