Неділя, 3 Липня, 2022
Бiльше

  Храм був закритий на кілька замків: голосування парафіян Пантелеймонівського храму Іваничі про перехід до ПЦУ не відбулися

  Парафіяни Пантелеймонівського храму УПЦ московського патріархату в смт Іваничі (Волинської області) так і не провели зборів, які планувалися на 29-те травня, й не прийняли можливого рішення про зміну приналежності.

  Про це повідомляє «БУГ».

  Нагадаємо, в Іваничах парафіяни Пантелеймонівського храму УПЦ московського патріархату 2-го травня провели збори, але так і не прийняли рішення про зміну приналежності на ПЦУ. Голосування було таємним і участь у ньому взяли виключно прихожани цієї церкви. Однак, рішення тоді прийняли не остаточно. У неділю 29-го травня мали відбутися чергові збори, під час яких планувати знову розглянути питання про можливу зміну підлеглості храму на ПЦУ і повторно проголосувати.

  Однак, заплановані збори так і не відбулися. Церква з самого ранку була закрита, а на воротах висіли замки. Навіть недільну літургію не служили. Парафіяни з самого ранку приходили до храму, “цілували” зачинені двері, дивувалися, що немає служби і розходилися.

  На запитання чому храм у неділю закритий, висловлювали різні версії: “Можливо, священник терміново поїхав кудись у справах”, “Можливо, його кудись викликали”, “Може, щось трапилося”, або “Можливо, якась біда в нього”.

  Пізніше з’явилась інформація, що ні служба, ні збори не відбулися, бо, мовляв, захворів священник УПЦ МП Анатолій Сидько.

  Як воно було насправді і чи перейде Пантелеймонівський храм УПЦ МП до Православної церкви України покаже лише час.

  Нагадаємо, до ПЦУ приєдналось понад 350 парафій з початку повномасштабної війни.

  Найсвіжіше

  Популярне