Четвер, 30 Червня, 2022
Бiльше

  У Литві за три дні зібрали €5 млн на «Байрактар» для України

  У Литві лише за три з половиною дні зібрали п’ять мільйонів євро для купівлі ударного безпілотника «Байрактар» для Збройних сил України. Про це повідомляють уряд Литви та Reuters із посиланням на телеканал Laisves TV, який організував збір коштів.

  Посол України у Литві заявив, що це перший випадок в історії, коли люди збирають гроші на купівлю безпілотника «Байрактар». «Це безпрецедентно, це неймовірно», — сказав він.

  Також Reuters взяв інтерв’ю в однієї з громадянок Литви, яка пожертвувала гроші на безпілотник для України. «До того, як почалася ця війна, ніхто з нас не думав, що ми купуватимемо зброю. Але зараз це нормально. Потрібно щось робити, щоб світ став кращим. Я вже якийсь час роблю пожертвування на придбання зброї для України. І робитиму це до перемоги», — сказала жінка на ім’я Агне Беліцкайте.

  Тепер Laisves TV планує передати отримані гроші Міністерству оборони Литви, представники якого наступного тижня полетять у Туреччину для укладання угоди про намір купити безпілотник.

  Reuters розповідає, що за останні роки Україна закупила понад 20 турецьких ударних безпілотників «Байрактар», а також отримала ще 16 одиниць у березні.

  Найсвіжіше

  Популярне