Понеділок, 27 Червня, 2022
Бiльше

  Єпископ Команський Михаїл освятив центр благодійної допомоги в Афінах (Фото)

  29 травня Екзарх Вселенського Патріарха в Україні, єпископ Команський Михаїл, з благословення Всесвятішого Вселенського Патріарха Варфоломея та Блаженнішого Архієпискапа Афінського Ієроніма і на запрошення настоятеля архімандрита Серафима Дімітріу, звершив Божественну Літургію у церкві св. Марини у м. Афіни.

  Про це повідомляє Місія «Ставропігія Вселенського Патріархату в Україні».

  Після Літургії був звершений молебень та освячення приходського центру благодійної допомоги. Служба була відправлена в рамках урочистостей на честь Остробрамської ікони Божої Матері.

  Остробрамські урочистості протягом багатьох років організовує фонд Hagia Marina, головою якого є Патрик Панасюк, а активну участь в цих подіях беруть депутати з польско-грецької парламентарної групи Poseł Daniel Milewski, Tomasz Szymański i Tomasz Kostuś. Важливі урочисті заходи на честь знакових подій в історії Польщі та Греції, відбуваються щороку.

  Цього року остробрамьскі урочистості присвячені місії святих братів Кирила і Мефодія, завдяки яким християнство поширилось серед слов’янських народів.
  Остробрамська ікона Божої Матері, оригінал якої знаходиться у Вільнюсі (Литва), також має особливе шанування в Афінах. Цей приклад живої побожності нагадує про сталі зв’язки православних Речі Посполитої з Вселенським Патріархатом.
  Поряд з цьогорічними урочистостями також заплановані благодійні концерти польскої і української народної музики, під час яких буде збиратись благодійна допомога для біженців з України та українських військових.

  Заходи проходять під патронатом міністра культури і національної спадщини Польщі, міністра закордонних справ Польщі, міністра оборони Польщі, а також міністра освіти і науки Польщі.

  Найсвіжіше

  Популярне