Неділя, 16 Червня, 2024
Бiльше

  Предстоятель ПЦУ духовно підтримав дружин і матерів захисників з Азовсталі

  Митрополит Епіфаній побажав Божого благословіння і захисту нашим захисникам, які для всього світу стали уособленням надзвичайної стійкості й мужності, незламної сили духу і надії, – нашим новітнім героям.

  Про це йдеться у дописі Предстоятеля ПЦУ в соцмережі Фейсбук.

  “Сьогодні мав нагоду духовно підтримати дружин і матерів захисників з «Азовсталі», надійний тил наших воїнів, які вірять і моляться за якнайшвидше повернення своїх рідних з російського полону, що пережили справжнє пекло на землі.Про мученицькі страждання своїх рідних, яких обстрілювали з усіх можливих видів зброї, в тому числі і забороненої, зі сльозами на очах розповідали рідні маріупольських захисників, боячись тепер, що їхнє перебування в російському полоні стане черговим пеклом з тортурами, знущаннями та катуваннями, які дозволяють собі чинити окупанти. Немає сумнівів, що воїни з «Азовсталі» – новітні герої.

  Митрополит Епіфаній переконаний, що вони повернуться додому. Він також просить про це Господа.

  “Не ми розв’язали цю війну, але ми обов’язково в ній переможемо – силою духу, єдністю, згуртованістю, взаємодопомогою і милосердям. Ми будемо і надалі молитися, аби Всемилостивий Господь допоміг нам побороти це нашестя диявольського зла на нашій рідній землі, в нашій вільній та свободолюбивій країні. Слава Україні! Слава її героям!, – зазначив Предстоятель ПЦУ.

  Найсвіжіше

  Популярне