Середа, 25 Травня, 2022
Бiльше

  Наслідки санкцій. рф використовує чіпи з холодильників у військовій техніці, – міністр США

  Росія змушена використовувати комп’ютерні чіпи від посудомийних машин та холодильників у деякій військовій техніці. До дефіциту деталей призвели санкції, які були накладені США.

  Про це повідомляє The Washington Post.

  “У нас є повідомлення від українців про те, що коли вони знаходять російську військову техніку, вона заповнена напівпровідниками, які військові РФ дістали з посудомийних машин та холодильників”, – сказала міністр торгівлі США Джина Раймондо.

  Під час своєї заяви на слуханнях у Сенаті, вона також наголосила, що нещодавно вона зустрічалася з прем’єр-міністром України.

  “Експорт американських технологій у Росію впав майже на 70% з моменту початку введення санкцій наприкінці лютого”, – підкреслила міністр США.

  За словами Раймондо, чий департамент контролює експортний контроль, який становить більшу частину пакету санкцій, три десятки інших країн прийняли аналогічні заборони на експорт, які також поширюються і на Білорусь.

  “Наш підхід полягав у тому, щоб бойкотувати російські технології – технології, які б спричинили їхню здатність продовжувати військові дії. І це саме те, що ми робимо”, – зазначила вона.

  Раймондо також нагадала стосовно нещодавніх повідомлень про те, що два російські виробники танків були змушені призупинити виробництво через брак компонентів.

  Нагадаємо, після повномасштабного російського вторгнення в Україну США запровадили проти РФ санкції, які залишили агресора без чіпів і суперкомп’ютерів.

  Зазначимо, після США світова індустрія комп’ютерних чіпів, включаючи найбільшу тайванську компанію з виробництва напівпровідників TSMC, також почала припиняти продажі в Росію.

  Найсвіжіше

  Популярне