Субота, 28 Травня, 2022
Бiльше

  Цивільних фактично вивели з “Азовсталі”. Готуємо другий етап евакуації, – Зеленський

  Президент Володимир Зеленський підсумував перший етап евакуаційних заходів із маріупольського заводу “Азовсталь” і відразу анонсував підготовку наступного раунду.

  Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на звернення глави держави.

  Зеленський відзначив сприяння міжнародних організацій в евакуації. Президент розповів про підготовку нових гуманітарних коридорів.

  “Дякую командам Міжнародного комітету Червоного Хреста й Організації Об’єднаних Націй, які допомогли нам провести перший етап евакуаційної місії з “Азовсталі”. Вдалося врятувати більше трьохсот людей – жінок, дітей. Фактично ми вивели цивільних із “Азовсталі”. І готуємо зараз другий етап евакуаційної місії – поранених і медиків”, – заявив Зеленський.

  За його словами, для успіху другого етапу потрібне дотримання домовленостей. Проте, наразі стовідсоткових гарантій ніхто не надати не може. Також влада продовжує пошуки рішення і щодо виведення захисників Маріуполя з оточення.

  “Безумовно працюємо і над тим, щоб вивести наших військових. Усіх героїв, які захищають Маріуполь. Це надзвичайно складно, але важливо”, – резюмував Зеленський.

  Найсвіжіше

  Популярне