Четвер, 25 Липня, 2024
Бiльше

  Депутати Червонограда закликають УПЦ МП у місті об’єднатися з ПЦУ

  Червоноградська міськрада направила звернення до настоятеля та парафіян храму святого Івана Богослова у місті Червоноград із закликом про об’єднання з ПЦУ.

  Про це повідомляє Червоноградська міська рада на своїй сторінці у Фейсбуці.

  5 травня під час засідання сесії Червоноградської міської ради депутати підтримали звернення до настоятеля та парафіян УПЦ МП Червонограда, в якому закликають його об’єднатися з Православною Церквою України.

  «З метою консолідації Українського Народу закликаємо прихожан московського патріархату не бути байдужими до ситуації, яка склалася сьогодні в Україні й рішуче засудити дії окупанта, бо з нами правда і з нами Бог. Закликаємо настоятеля та парафіян храму святого Івана Богослова Української Православної Церкви московського патріархату м. Червоноград вжити всіх необхідних заходів в термін двох тижнів щодо виходу з московського патріархату та єднання з Помісною Православною Церквою України» – йдеться у тексті звернення.

  Нагадаємо, 8 парафій УПЦ МП на Львівщині перейшли до ПЦУ. Також на Тернопільщині  і на Київщині парафії УПЦ МП перейшли до ПЦУ. Загалом  понад 160 парафій УПЦ МП з початку повномасштабної війни приєднались до ПЦУ.

  Найсвіжіше

  Популярне