Субота, 13 Квітня, 2024
Бiльше

  Мер Рівного просить утриматись від походу до храмів у Великодню ніч

  Міський голова Рівного Олександр Третяк закликав вірян у Великодню ніч утриматись від відвідування храмів, пише РІСУ. Усім, хто хоче освятити паску, він порадив зробити це напередодні або долучитися до Всенічного богослужіння онлайн. Мер також розповів про обмеження у Провідну неділю.

  У неділю, 24 квітня християни східного обряду відзначатимуть Великдень.

  “Прийнято рішення ради оборони області про те, що комендантська година скасовуватись не буде. Всі, хто не йдуть до церкви – немає причини “шастати” вночі по місту”, – сказав Третяк.

  Мер додав: богослужіння у храмах Рівного відбуватимуться з певними обмеженнями.

  “Хто бажає відвідати храм та освятити паску, можете це зробити напередодні у суботу ввечері. Нічні богослужіння будуть відбуватись, але величезне прохання до мешканців міста: оскільки уже є попередження відповідних служб про те, що ворог може використати дані про святкові богослужіння для того, щоб спровокувати ті чи інші інциденти або завдавати ударів по церквах та храмах…”, – зазначив міський голова.

  Як варіант, міський голова запропонував відвідати богослужіння у сільській місцевості, адже “місто має більше ризиків”.

  “Якщо ви навіть підете до храму, будь ласка, зважайте на те, що там мають бути організовані підвальні приміщення, де у разі будь-якої небезпеки або повітряної тривоги, кількість людей, яка буде в храмі, відповідала тій кількості людей, які можуть сховатися”, – додав Третяк.

  Кладовище Нове на Поминальну неділю, за словами міського голови, працюватиме з обмеженнями.

  “Автомобільний транспорт в цей день не буде допускатися до території кладовища. Перед кладовищем на розвилці буде організований пост працівників патрульної поліції. Вони пропускатимуть до кладовища виключно громадський транспорт. Приватний транспорт на Поминальну неділю пускати не будуть”, – розповів Олександр Третяк.

  Рух та графік громадського транспорту анонсують згодом, додав міський голова.

  Найсвіжіше

  Популярне