Понеділок, 22 Липня, 2024
Бiльше

  ВРЦіРО звернулась до релігійних діячів рф із закликом сприяти евакуації з Азовсталі мирних мешканців і поранених захисників Маріуполя

  Всеукраїнська рада церков і релігійних організацій оприлюднила звернення, адресоване релігійним діячам російської федерації, із закликом посприяти евауації мирних мешканців та поранених захисників міста Маруполь з Азовсталі. Документ доступний на сайті організації.

  Подаємо текст звернення ВРЦіРО.

  У цей час десятки тисяч мирних мешканців Маріуполя знаходяться на межі виживання. Багато з них знайшли прихисток на заводі Азовсталь, де рятуються від постійних обстрілів і бомбардувань. Серед них є діти, жінки, літні люди, а також чимало хворих і поранених, які потребують невідкладної медичної допомоги. Вони не мають їжі, води, засобів гігієни та необхідних ліків через відсутність гуманітарного коридору та можливості евакуації. Їхнє життя може обірватися будь-якої миті, якщо не вступитися на їх захист прямо зараз!

  Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій закликає кожного російського релігійного діяча, незалежно від конфесійної належності, звернутися з публічними та непублічними проханнями до російської влади про організацію евакуації з Азовсталі мирних мешканців і поранених захисників Маріуполя. 

  Їхній вихід відбуватиметься під контролем міжнародної місії протягом усього процесу аж до доставки людей на контрольовану Україною територію. При цьому українські захисники можуть бути обмінені на полонених російських солдат та інших осіб, затриманих за антиукраїнську діяльність.

  У ці святі для більшості віруючих дні – святкування Пасхи, Песаха та Рамадану – ми закликаємо кожного докласти всіх можливих зусиль, щоб врятувати життя тисяч мирних мешканців Маріуполя, які опинилися у блокаді та потребують негайної евакуації!

  Найсвіжіше

  Популярне