Четвер, 26 Травня, 2022
Бiльше

  РПЦ заявляє про “злочини ЗСУ та нацбатальйонів” та “утиски УПЦ МП”

  У РПЦ заявляють про “злочини Збройних сил України та нацбатальйонів, про “страти та тортури російських військовополонених, а також про сильний утиск Української Православної Церкви (МП).

  Про це йдеться на сайті РПЦ.

  Як зазначається, “рада при президентові рф щодо розвитку громадянського суспільства та прав людини адресно висилає за кордон вже четверту добірку свідчень злочинів Збройних сил України та нацбатальйонів. До неї увійшли дані про страти та тортури російських військовополонених, а також про сильний утиск Української Православної Церкви Моспатріархату.

  У РПЦ заявляють про “брехню влади щодо бажання громад перейти до “розкольницької” Православної Церкви України, а також подано інформацію про внесені до Верховної Ради України законопроекти, що забороняють діяльність Української Православної Церкви з відчуженням майна”.

  На офіційному сайті патріархії зазначено, що “з початку спецоперації в Україні почастішали випадки нападу радикалів-націоналістів на духовенство та парафії Української Православної Церкви. Хвиля захоплень храмів прокотилася не лише західними, а й центральними областями країни. Репресій зазнають навіть люди, які здають православним громадам приміщення в оренду”.

  Найсвіжіше

  Популярне