Понеділок, 23 Травня, 2022
Бiльше

  Український доброволець ліквідував біля церкви УПЦ МП на Київщині 12 рашистів із стрілецької зброї

  Український доброволець із власної спортивної мисливської зброї ліквідував 12 військовослужбовців противника, які були залучені до бойового патрулювання та охорони поблизу місцевого храму УПЦ МП, що використовувався як опорний пункт та склад медикаментів і пального.

  Про це повідомляє ГУР МО України.

  “Позивний “Вовк”. Знаходився в одному з найгарячіших міст Київщини з самого початку широкомасштабної агресії рф проти України. Зайняв тверду позицію щодо відсічі ворогу та розпочав виконувати завдання в інтересах розвідки та ЗС України на період війни.

  Після входження окупаційних військ надавав точну інформацію щодо дислокації ворога на окупованій території. Маючи власну спортивну та мисливську зброю провів декілька вилазок у тилу ворога. Як результат – ліквідовано 12 військовослужбовців противника, які були залучені до бойового патрулювання та охорони поблизу місцевого храму УПЦ МП, що використовувався як опорний пункт та склад медикаментів і пального”, – повідомили в ГУР.

  Крім того, під час однієї зі спроб прориву десанту противника на БТР в сторону Києва, з дистанції близько 100 метрів на завчасно обраній позиції, наш захисник завдав ураження особовому складу противника, який знаходився на броні (точну кількість ліквідованих окупантів назвати складно, але всі хто був на броні, були знищені).

  Окремо “Вовк” допомагав евакуюватися 29 цивільним, серед яких 9 – діти.

  Нагадаємо, Єпархія УПЦ МП на Буковині назвала “антиукраїнськими елементами з Галичини” активістів організації «Тризуб» імені Степана Бандери. Також архімандрит УПЦ МП розповів, як вони налаштували проти себе українське суспільство.

  Найсвіжіше

  Популярне