П’ятниця, 7 Жовтня, 2022
Бiльше

  Патріарх Святослав у Бучі помолився за невинно вбитих українців

  Глава УГКЦ 7 квітня відвідав звільнені з-під російської окупації Ірпінь, Бучу і Гостомель. В Ірпені Предстоятель відвідав храм Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ, а в Бучі над однією з братських могил помолився Панахиду за невинно вбитих окупантами українців, повідомляє Департамент інформації УГКЦ

  «Дуже важко говорити. Їхня кров кличе звідси, з цієї землі, до неба. І християнське серце, добре вухо має почути крик тієї крові. За що? Вони – молоді люди, це видно, яким забрали життя. Ми приїхали сюди, щоб молитися за їхній вічний упокій», – сказав Блаженніший Святослав після Панахиди в Бучі, додавши, що важливо, аби цю біль відчула не лише Україна, але й увесь світ.

  Блаженніший Святослав підкреслив, що молиться і про справедливість, бо «якщо цей гріх не засудити, якщо цей злочин не викрити, він може повторитись». «Кожен з нас міг бути в цій братській могилі», – ствердив він.

  «Нехай Господь Бог упокоїть душі невинно убієнних слуг своїх, нехай збереже життя, захоронить Україну від тих злочинців, які прийшли вбивати, грабувати і руйнувати. Вічная пам’ять невинно убієнним!» – додав Предстоятель.

  В Ірпені Блаженніший Святослав відвідав греко-католицький храм Різдва Пресвятої Богородиці, який було пошкоджено російськими військами. Біля храму Глава Церкви помолився молитву до Богородиці «Під Твою милість».

  Як відомо, після звільнення з-під російської окупації, у багатьох містах довкола Києва, зокрема в Ірпені, Бучі, Гостомелі, Мотижині, Бородянці, було виявлено сотні тіл закатованих цивільних та десятки братських могил. У одній лише Бучі, як повідомив мер міста Анатолій Федорук, у братських могилах поховали майже 300 людей, а десятки трупів лежали на зруйнованих вулицях міста, деякі із них із зав’язаними руками.

  Найсвіжіше

  Популярне