Середа, 25 Травня, 2022
Бiльше

  Зеленський – Франциску: народ України відчуває духовну підтримку Папи Римського

  Президент України Володимир Зеленський подякував Папі Римському Франциску за молитву за мир, стверджуючи, що народ України відчуває його духовну підтримку.

  Увечері 26 лютого Папа Римський Франциск мав телефонну розмову з президентом України Володимиром Зеленським. Про це заявив директор пресслужби Святого Престолу Маттео Бруні, повідомляє Vatican News.

  Розмова відбулася в той час, як і надалі надходять драматичні повідомлення з фронтів воєнних дій, а на вулицях Києва тривають бої.

  Як повідомляється у твіті Посольства України при Святому Престолі, «Святіший Отець висловив свій глибокий біль з приводу трагічних подій у нашій країні».

  У твіті президента України читаємо: «Подякував Папі Франциску за молитви за мир в Україні та припинення вогню. Український народ відчуває духовну підтримку Його Святості».

  Того ж дня Папа Римський другий день поспіль використав на аккаунті в Твіттері українську мову, повторивши слова, сказані 23 лютого наприкінці загальної аудієнції: «Ісус навчив нас, що на диявольське безумство насильства слід відповідати Божою зброєю: молитвою та постом. Нехай же Цариця миру вбереже світ від безумства війни».

  Найсвіжіше

  Популярне