Понеділок, 23 Травня, 2022
Бiльше

  На Закарпатті різні конфесії помолились за єдність християн. РПЦвУ не прийшла на молитву

  У всьому світі з 18 по 25 січня традиційно проходить Тиждень молитов за єдність християн. Тому, 24 січня 2022 року, з благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія (Рудніка), в Свято-Троїцько—Михайлівському соборі м.Берегово відбулась обласна міжконфесійна молитва за єдність християн, організована Духовною Радою Мукачева та Ужгорода.

  Про це повідомляє сайт Закарпатської єпархії ПЦУ.

  Участь в молитовному заході взяли єпископи та священники таких конфесій Закарпаття: Закарпатської єпархії Православної Церкви України, Мукачівської Греко-Католицької єпархії, Мукачівської дієцезії Римсько-Католицької Церкви, Закарпатської Реформатської Церкви, Християнської Євангельської Церкви Живого Бога, Вірменської Апостольської Церкви.

  Представники РПЦ в Україні відмовились молитись за єдність християн.

  Цьогоріч очолив молитовні заходи єрарх ПЦУ єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій. Темою молитов за єдність християн цього року були слова, взяті з Євангелія від святого Матфея: «На сході ми бачили зорю Його і прибули поклонитись Йому» (Мт. 2, 2). Цю тему запропонували християни Ради Церков Близького Сходу, до якої належать стародавні Церкви різних обрядів і конфесій з Лівану, Сирії, а також Іраку.

  На завершення молитовного заходу було виголошено многоліття предстоятелю Православної Церкви України Блаженнійшому митрополиту Київському і всієї України Епіфанію та всьому присутньому духовенству з їх паствою.

  Найсвіжіше

  Популярне