Середа, 6 Липня, 2022
Бiльше

  В Одесі діти заколядували, щоб підтримати недужого однолітка

  В Одесі відвідувачі сервісного центру МВС стали свідками незвичного дійства. Просто під час робочого дня, коли люди оформлювали свої автівки, до приміщення зайшли колядники.

  Про це повідомляє ТСН.

  Діти разом з дорослими були одягнені в традиційні українські костюми та виконали кілька відомих колядок. Засіяли приміщення зерном і привітали у такий спосіб присутніх зі святами.

  Так вони допомагають збирати гроші на лікування одеського чотирикласника Максима Леонова. У хлопчика діагностували онкологію. Він вже пройшов кілька сеансів променевої терапії.

  Родині потрібні гроші до подальшого лікування і діти вирішили підтримати однолітка. Отримані солодощі колядники залишили собі, а от зібрані кошти передали родині Максима.

  “Хотіли йому допомогти повірити в диво, щоб допомогти йому зібрати гроші на лікування. Людям дуже сподобалося, і наша місія була виконана. Тобто ми змогли людям дати гарний настрій”, – сказала Софія Кузьміна, учасниця творчого колективу.

  “Так само несподівано, як і приємно. У такому місці і з такою благородною місією, звичайно, приємно. Молодці діти, дай Бог, щоб усім дітям був мир і здоров’я”, – зазначив один із відвідувачів.

  Найсвіжіше

  Популярне