Четвер, 20 Січня, 2022
Бiльше

  “Очевидно, ми хочемо, щоб усі християни були єдині”, – Блаженнійший Святослав Шевчук розповів про план об’єднання ПЦУ та УГКЦ

  Жодних таємних переговорів про об’єднання Православної церкви України і Української греко-католицької церкви немає. Про це розповів в етері телепередачі “Дійові особи” на “5 каналі” глава УГКЦ Верховний архієпископ Києво-Галицький Святослав (Шевчук).

  “Жодних таємних перемовин. Усе щиро, відкрито, прозоро. Ми поки що не бачимо ніяких можливостей швидкого об’єднання, але ми бачимо можливості єднатися в якихось конкретних справах, в ім’я добра нашого народу і нашої української держави. Очевидно, що ми хочемо, щоб усі християни були єдині”, – цитує “5 канал” слова Блаженнійшого Святослава (Шевчука).

  “У нас є певний план, певне запрошення, як іти до об’єднання колись єдиної, а нині роз’єднаної Київської церкви, але це нічого не має спільного з якимись закулісними домовленостями. Я думаю, тут не потрібно якихось конспірологічних секретних теорій висувати чи обґрунтовувати”, – підкреслив єрарх.

  Найсвіжіше

  Популярне