На минулому тижні з благословення митрополита Вінницького і Барського Симеона клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Вінниці протоієрей Димитрій Пилинь передав партію молочної продукції від Вінницько-Барської єпархії у Стрижавський дитячий будинок-інтернат для 150 дітей, які перебувають у закладі.
Про це повідомляє пресслужба Вінницько-Барської єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ).
![](https://i0.wp.com/orthodox.vinnica.ua/images/news/newsphotos/6226/photo-2021-11-26-12-17-52.jpg?resize=696%2C522&ssl=1)
Також партію допомоги від єпархії у Вінницьку обласну психоневрологічну лікарню імені академіка О.І. Ющенка передав настоятель лікарняного храму ікони Пресвятої Богородиці “Всіх скороботних Радість” протоієрей Анатолій Аксанюк.
![](https://i0.wp.com/orthodox.vinnica.ua/images/news/newsphotos/6226/2021-11-26-17-37-43-418.jpg?resize=696%2C1236&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/orthodox.vinnica.ua/images/news/newsphotos/6226/2021-11-26-17-37-43-941.jpg?resize=696%2C1236&ssl=1)