Середа, 29 Травня, 2024
Бiльше

  Духовенство Моспатріархату очікує появи російських танків на українських вулицях, – генерал Скіпальський

  Загроза державного перевороту в Україні існує через низку внутрішніх і зовнішніх причин. Зокрема, через те, що серед українських державних чиновників, а також у керівництві Російської православної церкви в Україні є прихильники “русского міра”.

  Таку думку в ексклюзивному коментарі “OBOZREVATEL” висловив ексзаступник глави Служби безпеки України, голова Спілки офіцерів України, генерал-лейтенант Олександр Скіпальський, коментуючи заяву президента України Володимира Зеленського про підготовку державного перевороту в Україні.

  “Загроза державного перевороту завжди існує. Є люди, які ставлять перед собою таку ціль”, – зауважив він.

  “Все, що відбувається в Україні, без зовнішнього впливу не проходить. Ми маємо ще недостатньо відшліфований державний апарат, який би міг працювати в автономному режимі. Дуже багато людей серед тих, хто перебували або зараз перебувають на державних посадах, є носіями “русского міра”, – заявив генерал.

  “Структура Московського патріархату, вся їхня піраміда – це все люди, які з нетерпінням чекають появи російських танків, щоб зустрічати їх тут”, – розповів генерал-лейтенант Скіпальський, який переконаний, що соціальна опора агресора в Україні реально існує.

  Поряд з тим, екс-заступник глави СБ України висловив оптимістичну думку, що у разі вчинення державного перевороту в Україні, чинна влада цілком може очікувати на допомогу Заходу, “принаймні, консультативну”.

  Найсвіжіше

  Популярне