7 листопада керівник відділу соціального служіння Вінницько-Барської єпархії Православної Церкви України протоієрей Вячеслав Буданевич відвідав своїх юних підопічних у Вінницькому обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей.
Про це повідомляє пресслужба Вінницької єпархії ПЦУ.
Священник приїхав не з пустими руками, а привіз продукти та солодощі.
«Як зазвичай, окрім їжі для тіла, розділив з дітьми їжу духовну. Вже традицією стало, що під час таких візитів діти разом із отцем Вячеславом читають Святе Письмо, а потім обговорюють прочитаний уривок. Цього разу, як і завжди, діти жваво спілкувалися зі священником і крім обговорення Святого Письма задавали отцю Вячеславу багато актуальних для себе питань», – повідомляють у Вінницькій єпархії ПЦУ.
![](https://i0.wp.com/df.news/wp-content/uploads/2021/11/photo-2021-11-07-19-39-28.jpg?resize=696%2C522&ssl=1)