Субота, 4 Грудня, 2021
Бiльше

  Митрополит Епіфаній: питання Криму постійно на моєму порядку денному, адже Крим — це Україна

  Предстоятель Православної Церкви України 20 жовтня зустрівся у своїй резиденції з представниками Крайової ради українців Криму Андрієм Щекуном, Сергієм Мокренюком та Андрієм Іванцем. У зустрічі також взяв участь митрополит Сімферопольський і Кримський Климент. Під час спілкування йшлося про систематичне порушення прав людини, зокрема й вірян та духовенства ПЦУ в тимчасово окупованому Криму, саміт Кримської платформи, а також акції та громадські ініціативи спрямовані на підтримку незаконно утримуваних в’язнів Кремля.

  Про це повідомляє пресслужба ПЦУ.

  Окремо сторони торкнулися питання протидії окупаційній російській владі в руйнуванні історичних пам’яток у Криму, зокрема в ситуації з музеєм-заповідником «Херсонес Таврійський».

  «Питання Криму постійно на моєму порядку денному, практично жодна зустріч з представниками іноземних держав та вітчизняними політичними діячами не проходить без обговорення ситуації на тимчасово окупованих територіях. Ми продовжимо робити в цьому напрямку все від нас залежне, адже Крим – це Україна і змінити це не вдасться, бо правда – незмінна», – зазначив Митрополит Епіфаній.

  Нагадаємо, раніше митрополит Епіфаній заявив, що якщо не викладатимемо християнську етику в школах, то будуватимемо в’язниці.

  Найсвіжіше

  Популярне