Понеділок, 15 Липня, 2024
Бiльше

  Два сюрпризи для Моспатріархату: Релігієзнавець Горєвой анонсував нові медійні проекти

  Відомий релігієзнавець, керівник відділу релігій та національностей Львівської ОДА Дмитро Горєвой написав заяву на звільнення.

  Про це він повідомив у себе на Фейсбуці.

  “Так, я дійсно написав заяву за власним бажанням. Абсолютно добровільно. Без жодного тиску. Ніхто мене не просив, навпаки я сам вирішив піти”, – зазначив релігієзнавець.

  “Моє звільнення жодним чином не пов’язане з “самодеятельностью” Миряне. Про що, до речі, вони отримували неодноразові відповіді – “підстав для звільнення Горєвого Д.О. не має”.

  Це можуть підтвердити мої керівники – голова Львівської ОДА Максим Козицький та директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Ірина Гаврилюк”, – додав він.

  Тепер Горєвой планує зайнятися медійними проектами, на які раніше не вистачало часу.

  “Я не лишаю релігійної сфери, я повертаюся до релігійної журналістики. В нас стартує новий сезон на каналі DetectorUA, буде ще більше відео.

  Також у меня є два сюрпризи для представників Московського Патріархату, які я поки розкривати не буду, і про які стане відомо вже зовсім скоро”, – наголосив він.

  Нагадаємо, прихильники Московського Патріархату в Україні розгорнули кампанію з дискредитації керівника відділу релігій та національностей Львівської ОДА Дмитра Горєвого.

  Офіційний сайт УПЦ МП навіть поспішив заявити, що у “Львівській ОДА звільнили чиновника, який розпалював релігійну ворожнечу”.

  Найсвіжіше

  Популярне