Четвер, 18 Квітня, 2024
Бiльше

  Привіт коронавірус: У Почаєві Онуфрію обціловували руки

  Очільнику РПЦ в України митрополиту Онуфрію 5 серпня в Почаєві віряни Московського патріархату обціловували руки. Їх не спинили карантинні приписи чи рекомендації лікарів, які радять утриматись від контактів з іншими людьми.

  Відео опублікували в проросійському ресурсі «СПЖ».

  На ньому видно, як Онуфрій із охоронцями йде в «людському коридорі» і підходить то до однієї сторони, то до іншої. При чому він не соромиться давати цілувати свої руки, знаючи, що пандемія коронавірусу ще не подолана в Україні і що від неї померло чимало людей.

  Такі благословення Онуфрія, викликали великі скупчення людей в тісному «людському коридорі» із вірян РПЦвУ, адже кожен хотів дотягнутись до руки очільника Моспатріархату в Україні.

  Досі незрозуміло, навіщо так піддавати ризику життя інших людей, якщо можна було послідувати прикладу єпископа РПЦвУ, який йшов попереду Онуфрія. Той виявився розумніший, в плані дотримання норм карантину, адже роздавав вірним Моспатріархату «повітряні» благословення, а не простягав свої руки на цілування. Хоча є ймовірність, що це було зроблено з поваги до Онуфрія, а не через карантинні рекомендації.

  На саму службу прийшли багато літніх жіночок, які тіснились в закритому приміщенні храму і були без масок, попри те, що саме вони входять в групу ризику і вразливіші до коронавірусу в порівнянні із молодшими людьми.

  Фото: РПЦвУ

  В такому скупченні людей, від зараження коронавірусом може врятувати лише чудо, але навіщо так ризикувати здоров’ям вірян?

  Фото: РПЦвУ

  Нагадаємо, духівник патріарха РПЦ назвав коронавірус «диявольським чаклунством, яке не розуміє наука»

  Найсвіжіше

  Популярне