Вівторок, 25 Червня, 2024
Бiльше

  Щотижня у Свято-Покровському катедральному соборі ПЦУ моляться за збереження сімей

  У Свято-Покровському катедральному соборі ПЦУ, що на вулиці Грушевського, 2, щотижня у понеділок о 18:00 год. служать молебень до святих Богоотців Іоакима і Анни у наміренні за збереження українських сімей. Богослужіння здійснюють з благословення митрополита Львівського і Сокальського Димитрія.

  Про це повідомили Гал-інфо у пресслужбі ЛМР.

  “В Україні назріває неабияка сімейна криза. Близько 60-70% сімей розлучаються, і це призводить до численних психологічних травм дітей, насильства тощо. Аби запобігти цій жахливій ситуації, ми молимо св. Богоотців Іоакима і Анну, щоби вони просили Господа про збереження та благополуччя українських родин. Бути хорошим чоловіком для своєї дружини та бути люблячою жінкою для свого мужа, а водночас і чудовими батьками для своїх дітей – це один зі шляхів до Царства Божого.

  Існує стереотип, що Святість можна осягнути, лише будучи неодруженим або ченцем, чи може пустельником, який живе подалі від людей, проте це не так. Господь високо цінує наші сімейні здобутки та заслуги. Саме тому ми молимося молебень біля ікони святих Іоакима і Анни, оригінал якої освячений Предстоятелем нашої Церкви Блаженнішим митрополитом Епіфанієм”, – розповідає ключар Свято-Покровського кафедрального собору, протоієрей Михайло Сивак.

  Найсвіжіше

  Популярне