Вівторок, 16 Квітня, 2024
Бiльше

  В Івано-Франківську облили зеленкою проросійського блогера Коцабу, який говорив про «громадянську війну»

  В Івано-Франківську на залізничному вокзалі облили зеленкою та закидали яйцями проросійського блогера Руслана Коцабу, щодо якого досі триває розгляд кримінального провадження за підозрою у державній зраді. Раніше він запевняв, що на сході України немає російських військ, а це внутрішньоукраїнська, «громадянська війна».

  Про це повідомляє zaxid.net

  Як тільки Коцаба вийшов з вагона, в нього полетіли яйця та зеленка. У відповідь Коцаба обматюкав активістів.

  Про свою причетність заявили ВО «Тризуб» ім. Степана Бандери, «Карпатська Січ», бійці 4-ї РС ДУК «Правий Сектор» та «Фрайкор».

  Хто такий Руслан Коцаба

  8 лютого 2015 року Руслана Коцабу затримали за підозрою в державній зраді і шпигунстві. Він активно виступав проти проведення мобілізації.

  12 травня 2016 року Івано-Франківський міський суд засудив Коцабу до 3,5 року позбавлення волі, визнавши винним у перешкоджанні Збройним силам України, проте виправдав за звинуваченням у державній зраді.

  14 липня 2016 року Апеляційний суд Івано-Франківської області виправдав Коцабу, і він вийшов на волю.

  Після звільнення Руслан Коцаба неодноразово брав участь у проросійських акціях.

  Вищий спеціалізований суд України 7 червня 2018-го скасував виправдувальний вирок Коцабі, ухвалений раніше апеляційним судом Івано-Франківщини, та призначив нове провадження в суді апеляційної інстанції. На суді Коцаба знову заявив, що війна на Сході є громадянською.

  29 червня Коломийський суд продовжить розгляд кримінального провадження. Коцабі загрожує від 5 до 15 років ув’язнення.

  Руслан Коцаба зараз працює на телеканалі «Перший незалежний», який створили журналісти трьох закритих телеканалів Віктора Медведчука.

  Найсвіжіше

  Популярне