Середа, 22 Травня, 2024
Бiльше

  Митрополит Епіфаній висловив співчуття Елладській церкві через напад в Афінах

  Предстоятель Православної Церкви України митрополит Київський і всієї України Епіфаній висловив співчуття Грецькій Православній Церкві, через напад злочинця на єрархів у Афінах, що стався 23 червня.

  «Від імені помісної Української Православної Церкви та від себе особисто висловлюю щирі співчуття та підтримку ієрархам, священнослужителям і мирянам, постраждалим унаслідок нападу в монастирі Петракі в Афінах. Молимося за ваше якнайскоріше одужання та повернення до праці. Нехай милість Господня перебуває із вами, а Його всемогутня благодать гоїть ваші тілесні й душевні рани. «Я обкладу тебе пластирем і зцілю тебе від ран твоїх, – говорить Господь» (Єр. 30: 17)», – написав предстоятель ПЦУ на своїй сторінці у Фейсбуці.

  Нагадаємо, 23 червня в центрі Православної Церкви Греції – монастирі Петракі – відсторонений священник вилив кислоту на сімох митрополитів, які зібралися на дисциплінарне слухання проти нього через проступки, пов’язані з наркотичними речовинами. Також унаслідок нападу зазнали опіків поліцейський та двоє адвокатів.

  Свої співчуття висловив також Вселенський патріарх Варфоломій.

  Найсвіжіше

  Популярне