Середа, 24 Квітня, 2024
Бiльше

  Митрополит Епіфаній представив нового керуючого Хмельницькою єпархією ПЦУ

  Предстоятель Православної Церкви України митрополит Київський і всієї України Епіфаній 5 червня 2021 року прибув з першосвятительським візитом у Хмельницький.

  Як повідомляє пресслужба ПЦУ, митрополит Київський і всієї України Епіфаній у співслужінні митрополита Івано-Франківського і Галицького Іоасафа, єпископа Хмельницького і Кам’янець-Подільського Павла, єпископа Дунаєвецького Марка, єпископа Шепетівського Адріана та численного духовенства звершив у кафедральному соборі святого апостола Андрія Першозваного заупокійну літію за приснопам‘ятним митрополитом Антонієм.

  Згодом духовенство звершило молебень на початок усякої доброї справи, після якого митрополит Епіфаній представив нового керуючого єпархією – преосвященнійшого Павла (Юристого), якого Священний Синод нещодавно призначив на Хмельницьку кафедру.

  «Ми маємо усі разом щиро і з вірою трудитися над розбудовою помісної Української Церкви. Тож дорогий владика Павло, вітаючи з призначенням на цю кафедру хочу побажати, щоб Господь давав Вам сили для ревного служіння і вручити цей жезл, як символ архієрейської влади. Опирайтеся на нього та будьте мудрим і лагідним. Пам‘ятайте не лише про владу архієрея, але й про жертовність і самовідданість. Аксіос!», – сказав предстоятель ПЦУ.

  Своєю чергою новопризначений керуючий Хмельницькою єпархією та настоятель кафедрального собору висловили Блаженнійшому владиці слова вдячності.

  Найсвіжіше

  Популярне