Д3 червня духовенство і віряни у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Вінниці вшанували пам’ять та помолились за шістьох воїнів, які загинули у районі проведення ООС у травні: Дмитра Товчигречка, Сергія Коробцова, Юрія Опришко, Віктора Городніченко, Павла Колесника і Максима Польового.
Про це повідомляє пресслужба Вінницько-Барської єпархії ПЦУ.
Перед початком богослужіння до присутніх звернувся співробітник регіонального представництва Українського інституту національної пам’яті Олексій Серветнік та прочитав короткі біографії загиблих. Заупокійну молитву очолив митрополит Вінницький і Барський Симеон (Шостацький).
Після панахиди до Меморіальної дошки на честь загиблих героїв були принесені лампади в пам’ять про загиблих військовослужбовців.
Зазначимо, що молитва за полеглих у районі проведення АТО/ООС вінничан та за усіх воїнів, які віддали своє життя, захищаючи Україну, проводиться у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Вінниці кожної суботи після ранкового богослужіння.
![](https://i0.wp.com/df.news/wp-content/uploads/2021/06/sobor-v-3-6-21-3101.jpg?resize=696%2C464&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/df.news/wp-content/uploads/2021/06/sobor-v-3-6-21-3143.jpg?resize=696%2C464&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/df.news/wp-content/uploads/2021/06/sobor-v-3-6-21-3184.jpg?resize=696%2C464&ssl=1)