Субота, 24 Вересня, 2022
Бiльше

  Митрополит Епіфаній привітав випускників шкіл і порадив їм слухатись свого серця у виборі професії

  «Дорогі випускники! Розумію, що зараз, вийшовши на життєве роздоріжжя одразу з-за шкільних парт, ви почуваєтесь – швидше за все – розгубленими. Адже важко визначитися в усьому розмаїтті порад, рекомендацій, настанов і можливостей. Обираючи майбутній фах, дослухайтеся до свого серця, своїх прагнень, своїх бажань. Не відступайтеся від талантів, якими обдарував вас Господь. Хто як не ви знає, до чого насправді лежить ваша душа? Адже коли людина не лише має результат, але й відчуває радість від того, що вона робить, «бачить добре у всякій праці своїй, то це – дар Божий» (Еккл. 3: 13)», – з такими словами звернувся митрополит Київський і всієї України Епіфаній до випускників Українських шкіл.

  Предстоятель ПЦУ порадив нещодавнім школярам приймати рішення свідомо та не боятись помилитися у виборі спеціальності, яку згодом ви зможете змінити.

  Він пригадав, як сам по завершенню середньої школи вирішив вступити до духовної семінарії і його однолітки тоді сприйняли це дуже по-різному. «Але я дослухався до свого серця. Це був мій свідомий вибір. Озираючись назад усвідомлюю, що тоді став на шлях, вказаний мені Господом», – зазначив Блаженнійший.

  Водночас предстоятель ПЦУ закликав школярів пам’ятати, що є речі, незмінні для всякого фаху і праці: чесність, працелюбність, взаємна підтримка.

  «Укріплюйте своє серце у вірі й правді, аби ця стежина вела вас до Господа, до вашого найкращого Друга й Порадника. Від усього серця бажаю вам наснаги на цьому шляху та Божої підтримки в пошуку й здійсненні вашого покликання», – підсумував митрополит Епіфаній.

  Найсвіжіше

  Популярне