Субота, 2 Липня, 2022
Бiльше

  Антіохійський патріарх зустрівся із лідером руху «Антимайдан» Дмітрієм Сабліним

  Патріарх Антіохійської православної Церкви Іоанн X прийняв російську парламентську делегацію в штаб-квартирі Патріархату в Дамаску 25 травня 2021 року.

  Про це повідомляється на офіційній сторінці Антіохійського патріархату в Фейсбуці.

  Делегацію очолював член російської Держдуми та координатор двостороннього російсько-сирійського Комітету з парламентських відносин Дмітрій Саблін. Його супроводжували посол Росії в Сирії Алєксандр Єфімов та низка членів Сирійської народної асамблеї.

  Дмітрій Саблін, за даними Вікіпедії, має відзнаку Управління ФСБ по Москві та Московській області «Управління по місту Москві і Московській області», нагрудний знак «За відзнаку в службі» II ступеня, «За відзнаку в службі» II ступеня.

  У 2015 році Саблін став співголовою руху «Антимайдан». З 2013 по 2016 рік був сенатором Ради Федерації, представляючи виконавчий орган державної влади Московської області, працював у комітеті з оборони і безпеки. У 2015 році Саблін пройшов короткостроковий курс у Військовій академії Генерального штабу Збройних Сил Російської Федерації по додатковій програмі підвищення кваліфікації федеральних державних службовців федеральних органів виконавчої влади з питань військового планування.

  Згідно з рішенням Жовтневого районного суду Маріуполя, депутат Держдуми Росії Дмітрій Саблін координував проведення диверсій в Україні.

  Нагадаємо нещодавно Антіохійський патріарх визнав «президента» окупованої Росією Абхазії.

  Антіохійський патріарх Іоан Х / Джерело: Антіохійська Церква
  Антіохійський патріарх Іоан Х / Джерело: Антіохійська Церква

  Найсвіжіше

  Популярне