Субота, 24 Вересня, 2022
Бiльше

  Румунський патріарх закликав до миру між Ізраїлем та Палестиною

  Патріарх Даниїл закликає припинити насильство та відновити міжнаціональний та релігійний мир у Святій Землі.

  «У тривожному контексті, спричиненому ескалацією серйозного збройного насильства, яке в даний час відбувається в ізраїльсько-палестинському районі, військових бойових діях, які вже призвели до загибелі багатьох мирних жителів, у тому числі багатьох дітей, Румунський патріархат молиться Богу про припинення конфлікту і відновлення миру у Святій Землі», – йдеться у заяві патріарха Румунської Церкви, передає doxologiainfonews.com.

  Він зауважив, що будь-який тривалий збройний конфлікт, що підживлюється ненавистю і образою, заподіює багато страждань невинним людям і завдає збитків у всіх сферах життя.

  «…мир, діалог та примирення все ще залишаються найсправедливішим та гідним способом подолання конфліктів між народами…», – підкреслив патріарх Румунської Православної Церкви Даниїл.

  «Ми закликаємо припинити насильство та відновити міжетнічний та релігійний мир у Святій Землі, з надією відновити безпечні візити для всіх паломників, які бажають відправляти богослужіння у … Єрусалимі та по всій Святій Землі. Ми молимося Богові, щоб той, хто приймає політичні рішення, дав мудрість, для захисту людського життя», – підсумував Даниїл.


  Як передає Укрінформ, в четвер, 20 травня, міністерство охорони здоров’я в секторі Газа, контрольоване ХАМАСом, повідомило, що з початку останньої конфронтації (10 травня) жертвами дій ізраїльських військових стали 230 жителів сектора, близько 1710 отримали поранення. Серед убитих, за твердженням палестинської сторони, 56 неповнолітніх і 39 жінок.

  20 травня Армія оборони Ізраїлю заявила про ліквідацію більш як 200 палестинських бойовиків ХАМАСу та “Ісламського джихаду”.

  Ізраїль повідомив про 10 загиблих унаслідок обстрілу. За оцінкою ВООЗ, в секторі Газа загинули 222 людини, ще 6 046 осіб отримали травми.

  Найсвіжіше

  Популярне