Кримська єпархія Православної церкви України провела урочисті богослужіння з нагоди Великодня. Як інформує “Крим.Реалії”, освячення великодніх кошиків проходило в нижньому храмі кафедрального собору Святих рівноапостольних князів Володимира і Ольги в тимчасово окупованому Сімферополі.
Митрополит Кримської єпархії ПЦУ Климент (Кущ) розповів журналістам, що освячення кошиків та пасок в нижньому храмі відбувалося в міру наповнення його прихожанами і з безумовним дотриманням соціальної дистанції.
![](https://images.weserv.nl/?q=85&output=jpg&bg=white&url=https://nv.ua/system/MediaPhoto/images/000/083/418/big/7610c58dd841118688cca3db0346d7b6.png?stamp=20210502120642)
Також повідомляється, що майданчик перед храмом був заповнений вірянами.
![](https://images.weserv.nl/?q=85&output=jpg&bg=white&url=https://nv.ua/system/MediaPhoto/images/000/083/417/big/610dd27f9acd68ab3afe160a73d82e9d.png?stamp=20210502120624)
Відеоролик фрагменту богослужіння та освячення великодніх кошиків оприлюднив у Facebook гендиректор телеканалу ATR Айдер Муждабаєв.
“Окупований Крим. ПЦУ. Архієпископ Климент. Незламні”, – написав він.