Неділя, 26 Вересня, 2021
Бiльше

  Католицька Церква беатифікує черницю, яку вбили підлітки-сатаністи

  6 червня 2021 р. відбудеться беатифікація черниці Лаури Майнетті, яку 21 рік тому вбили підлітки-сатаністи. Прославлення сестри Лаури пройде на стадіоні в К’явенні (Італія) — місті, де черниця працювала з молоддю і де була жорстоко вбита.

  «Ця мученицька смерть увінчала все її життя, яке вона вірно віддала на служіння Богові», — сказала Vatican News Франческа Консоліні, постулаторка беатифікаційного процесу, передає CREDO.

  Цей злочин шокував Італію понад 20 років тому. Неможливо було повірити, що за ним стояли три дівчини-підлітка, з якими раніше не було жодних проблем у вихованні. Вони походили зі звичайних сімей, їм нічого не бракувало. На слідстві дівчата зізналися, що, вбиваючи черницю, хотіли вшанувати сатану. Вони заманили сестру Лауру в пастку, вдаючи, що одна з них вагітна і потребує допомоги.

  Постулаторка підкреслила: парадоксально, що зізнання убивць привели до відкриття беатифікаційного процесу. Дівчата розповідали — їх особливо вразило те, що коли вони завдавали дев’ятнадцять ножових ударів, черниця за них молилася і шепотіла слова пробачення.

  «Сестра Лаура загинула, бо не могла і не хотіла відмовити в допомозі дівчині, яка розповіла їй про свої проблеми. Вона не підозрювала злого умислу. Вийшла з дому і пішла допомогти. Робила це згідно зі своїм життєвим гаслом, що треба згоряти для інших. Хотіла бути уважною і активно присутньою, щоби завжди бути в розпорядженні потребуючої молоді.

  Черниця казала, що найбільший дар — це відкрити Христа в іншій людині, й тому не варто обмежувати любов і щедрість. Вона — наша свята по сусідству, одна з багатьох, яких ми не помічаємо у щоденній метушні.

  Майбутня блаженна належала до згромадження Служниць Хреста. Її співсестри з монастиря в К’явенні кажуть: «Сестра Лаура жила як свята і померла як мучениця».

  Найсвіжіше

  Популярне