Неділя, 16 Червня, 2024
Бiльше

  США підтримають Україну у разі ескалації російської агресії – міністр оборони Ллойд Остін

  Сполучені Штати Америки готові підтримати Україну в разі ескалації російської агресії. Таку заяву зробив міністр оборони США Ллойд Джеймс Остін ІІІ під час телефонної розмови із міністром оборони України Андрієм Тараном 1 квітня 2021 року.

  Про це пише “Укрінформ” з посиланням на пресслужбу Міноборони.

  Американський воєначальник висловив занепокоєння останніми діями Російської Федерації та висловив українському колезі запевнення у готовності підтримувати Україну в умовах триваючої агресії Росії на Донбасі та в Криму.

  Ллойд Остін підкреслив, що Сполучені Штати не залишать Україну наодинці і не допустять реалізації агресивних устремлінь Російської Федерації щодо України.

  Своєю чергою, міністр оборони України поінформував співрозмовника щодо воєнно-політичної ситуації на лінії розмежування із тимчасово окупованими територіями Донецької та Луганської областей, в Криму та довкола державного кордону України.

  Таран зробив акцент на подіях, які відбулися 26 березня, поблизу населеного пункту Шуми, внаслідок яких загинули українські військовослужбовці. Очільник українського оборонного відомства наголосив на небажанні Російської Федерації підтвердити прихильність режиму припинення вогню.

  У подальшому, очільники оборонних відомств України та США обговорили конкретні напрями посилення взаємодії у сфері безпеки і оборони.

  “‎Стратегічний діалог не просто підтримується, він динамічно розвивається. Американські партнери висловлюють щиру стурбованість спробами Росії загострити ситуацію навколо України. Сьогоднішній дзвінок американського колеги є яскравою демонстрацією проактивної позиції США у підтримці суверенітету та кроків з відновлення територіальної цілісності України”, – прокоментував результати телефонної розмови з американським колегою Андрій Таран.

  Найсвіжіше

  Популярне