Вівторок, 16 Квітня, 2024
Бiльше

  Предстоятель ПЦУ звершив чин похорону митрополита Антонія (Махоти)

  Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 26 березня 2021 року у Хмельницьку, в кафедральному храмі на честь святого апостола Андрія Першозваного звершив чин похорону новопреставленого митрополита Хмельницького і Кам’янець-Подільського Антонія (Махоти).

  Про це повідомляє пресслужба ПЦУ.

  За богослужінням молилися духовенство Хмельницької єпархії, паства, представники місцевої влади та близькі спочилого владики Антонія.

  Предстоятелю помісної Української Православної Церкви співслужили митрополит Луцький і Волинський Михаїл, архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор, архієпископ Чернівецький і Хотинський Герман, архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон, архієпископ Вишгородський Агапіт, єпископ Ужгородський і Хустський Кирил, єпископ Дунаєвецький Марк, єпископ Шепетівський Адріан і єпископ Херсонський і Каховський Борис.

  Перед початком відправи Його Блаженство звернувся до присутніх зі словом.

  «Владика Антоній з дитинства любив Бога й обрав непростий та тернистий священичий шлях і добре потрудився у нашій помісній, вже визнаній, Українській Православній Церкві. Він був доброю, мудрою і відповідальною людиною, володів багатьма якостями, якими повинен володіти справжній пастир Церкви Христової. І сьогодні пам’ятником на його могилі буде наша з вами любов, яку ми можемо передати через щиру молитву – нашому співбрату, архієрею, другу і пораднику, який відійшов у вічність», –  сказав Митрополит Епіфаній.

  Митрополита Антонія було поховано біля храму.

  Найсвіжіше

  Популярне