Неділя, 18 Вересня, 2022
Бiльше

  Архієпископ Євстратій зустрівся із Вселенським патріархом Варфоломієм

  19 березня заступник голови Управління зовнішніх церковних зв’язків Православної Церкви України архієпископ Євстратій зустрівся із Вселенським патріархом Варфоломієм І у його резиденції в Стамбулі.

  «З благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія разом зі священиком Михайлом Омельяном прибули до Царгороду, щоби представляти ПЦУ на інтронізації митрополита Халкідонського Еммануїла, яка відбудеться у суботу, 20 березня», – написав на своїй сторінці у Фейсбуці архієпископ ПЦУ Євстратій.

  Він також додав, що Вселенський патріарх Варфоломій тепло прийняв делегацію ПЦУ у своїй резиденції на Фанарі. Від імені Предстоятеля ПЦУ йому передали пам‘ятний Чиновник архієрейського служіння з дарчим написом Блаженнійшого владики Епіфанія.

  Після спілкування на запрошення Його Всесвятості делегація ПЦУ молилася за вечірнім богослужінням у Патріаршому храмі св. Георгія. За грецькою традицією у п‘ятниці Великого посту звершується служба Похвали – особливе молитовне послідування на честь Богородиці з читанням частини Акафіста до Неї.

  Фото: Архієпископ Євстратій
  Фото: Архієпископ Євстратій

  Найсвіжіше

  Популярне