Субота, 25 Вересня, 2021
Бiльше

  Держдепартамент США оголосив конкурс проєктів на підтримку ветеранів України

  Бюро демократії, прав людини і праці (DRL) Державного департаменту США оголосило старт відкритого конкурсу для організацій, зацікавлених в подачі заявок на проєкти в Україні.

  Про це пише “НВ”, з посиланням на сайт американського зовнішньополітичного відомства.

  Грант розміром у 750 тисяч доларів Держдеп США готовий виділити на сприяння громадської активності ветеранів бойових дій в Україні.

  “Конфлікт на Донбасі створив тисячі ветеранів бойових дій в Україні. Багато з тих, хто повертається з конфлікту, відчувають відсутність належної підтримки і послуг”, – йдеться в повідомленні.

  У Держдепі очікують, що реалізація цієї ініціативи охоплюватиме створення нових можливостей для ветеранів, щоб вони могли вносити конструктивний внесок у життя суспільства і в розвиток демократичних структур в Україні. Не менш важливим є те, що програма має підвищити стійкість ветеранів до вербування войовничими радикальними групами.

  Зовнішньополітичне відомство США прийматиме заявки на участь у конкурсі до 21 квітня 2021 року включно, а період реалізації проєктів-переможців розрахований на 24 місяці.

  Найсвіжіше

  Популярне