Субота, 19 Червня, 2021
Бiльше

  Богослужіння РПЦ та воєнний оркестр: В окупованому Криму відсвяткували Водохреще

  Російська окупаційна адміністрація українського Криму влаштувала непересічні розваги для вірян під час святкування Богоявлення та Хрещення Господнього у місті Севастополі.

  Як повідомляє “Первая Крымская”, після богослужіння, яке відслужило духовенство Російської православної церкви, відбулось масове пірнання у море під музичний супровід у виконання воєнного оркестру Чорноморського флоту РФ.

  Всезагальна мілітаризація Криму, яку тотально запроваджують окупанти, вже проникла і до релігійного життя на півострові.

  Варто відзначити, що спільний захід духовенства, військових та сотень вірян відбувся попри офіційні заклики Московської патріархії до вірян утриматись від традиційного занурення у воду.

  В той же час, варто нагадати, що це не вперше у поточному році РПЦ відзначається феєричним перформансом з елементами військової тематики.

  “Духовний фронт” писав раніше, що Іжевська і Удмуртська єпархія РПЦ замовила виставу у державному цирку Удмуртії, яка відбулась 8 січня та під час якої пройшов виступ тварин одягнутих у вбрання з нацистською символікою.

  Найсвіжіше

  Популярне