Близько двох десятків військовослужбовців батальйону окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського побували в Маріупольській станції переливання крові, повідомляє АрміяInform.
– До нас звернулись міські медики з проханням стати донорами, адже через карантин кількість охочих поділитися «рідиною, що дарує життя», критично впала. Лікарі кажуть, що вони були вимушені навіть скоротити кількість планових операцій, адже є серйозний дефіцит у банку компонентів крові, – розповідає заступник начальника батальйону з МПЗ майор Сухань Павло.
![](https://i0.wp.com/www.df.news/wp-content/uploads/2020/12/morpihy-2.jpg?resize=696%2C464&ssl=1)
Зі слів представників станції, донорська кров та її компоненти підуть на потреби гематологічного та хірургічного відділення медичних закладів Маріуполя.
Також, за необхідності, до станції переливання крові можуть звернутися і військові медики Маріупольського шпиталю.
![](https://i0.wp.com/www.df.news/wp-content/uploads/2020/12/morpihy-7.jpg?resize=696%2C520&ssl=1)
– Ми, піхотинці, існуємо для того, щоб захищати людей. І якщо моя кров врятує чиєсь життя, отже, це благородно. Це означає, що я виконую свою місію, – каже морпіх Сергій.
Військові переконують, що це не одноразова акція, і вже у січні вони знову обов’язково поповнять запасами міський банк донорської крові.