Субота, 2 Грудня, 2023
Бiльше

  Як покарали настоятеля Почаївської лаври за порушення карантину навесні?

  Як виявилося, жодним чином не покарали настоятеля Почаївської лаври, хоча за порушення ним рекомендацій і було відкрито кримінальне провадження.
  Нагадаємо у час, коли богослужіння у храмах заборонили, 19 квітня Почаївська лавра РПЦвУ («УПЦ МП») відкрила двері для вірян.
  Відповідаючи на запитання журналістки про недотримання обмежень «червоної» зони школами міста, очільник поліції області Олександр Богомол також прокоментував ситуацію у Почаївській лаврі, передає видання 0352.ua.
  Нагадаємо, навесні у храмі було скупчення людей, дистанції ніхто не дотримувався, багато парафіян не мали засобів індивідуального захисту, повідомляла поліція. Проте до відповідальності ніхто не притягнутий.
  «Там було порушення карантинних норм, яке могло привести до масового захворювання, коли велика кількість людей зайшла в храм. Але потім ми не відслідкували того масового захворювання, – пояснив Богомол. – Там пішли зовсім інші джерела хвороби. Були спалахи у церковному хорі, але він зовсім з іншої церкви, потім окремі спалахи по селах. Тому кримінальне провадження було закрите. Але воно дало свій ефект, тому що поліція швидко відреагувала, після цього лавру закрили на карантин і вона досить непогано дотримались карантинних норм».

  Найсвіжіше

  Популярне