Вівторок, 5 Грудня, 2023
Бiльше

  Священник РПЦ вибачився за відсутність з його боку «регулярних благодійних внесків» і оголосив про припинення свого служіння

  Настоятель підмосковного храму Михаїла Архангела (м. Жуковський) Російської православної церкви протоєрей Алєксій Агапов написав прохання, у якому повідомляє священноначаліє про свій намір полишити церковне служіння.
  Про це повідомляє «Ахилла» з посиланням на фейсбук-сторінку клірика.
  «Тепер обираю рухатись далі, не обтяжуючи себе релігійними правилами приписами та переконаннями», – написав Алєксій Агапов.
  У дописі, він приносить вибачення за те, що за час свого служіння не проявив себе у перерахуванні «благодійних внесків» і за те, що не був ефективним збирачем фінансових коштів.
  Колишній настоятель храму повідомив, що зароблятиме на життя психологічною практикою. В тому числі, він планує запустити проект з психологічної реабілітації колишніх церковнослужителів, священників.
  В єпархії відповіли на прохання досить прогнозовано. Патріарший намісник Московської єпархії Російської православної церкви митрополит Ювеналій (Поярков) відправив протоєрея Алєксія Агапова в заборону і пригрозив позбавленням сану.

  Troitskaya charch.jpg
  Митрополит Ювеналій (Поярков) Фото: uk.wikipedia.org

  Сам священник відреагував на таке рішення викривши ще один суттєвий недолік системи РПЦ.
  «Церковна система – це крайнє обмеження кругозору і вибору. Відповідь на моє прохання проявляє цю обмеженість цілком чітко. Мене можуть лише вигнати. Допустити, що я можу піти сам – не можна: такого в цій реальності просто не буває. На такий випадок в цій машині (церковній – ред.) навіть не передбачено адекватної програми», – повідомив Алєксій Агапов.

  Найсвіжіше

  Популярне