П’ятниця, 14 Червня, 2024
Бiльше

  Міський голова Умані погрожує виставити блокпости і не пустити хасидів

  Міський голова Умані Умані Олександр Цебрій заявив, що готовий до радикальних заходів, щоб не допустити в місто паломників-хасидів через ситуацію з коронавірусом. За його словами, місто може виставити блокпости на в’їздах.
  Про це він заявив у відеозверненні у Facebook.
  За його словами, йому надійшло запрошення на засідання державної комісії ТЕБ та НС, яка 11 серпня дозволила присутність в Умані від 5 до 10 тисяч паломників-хасидів. На сьогоднішньому засіданні комісія підтвердила рішення і заявила, що воно не підлягає коригуванню, передає РБК-Україна.
  «Тому я готовий на радикальні заходи, але в рамках чинного законодавства. Ви пам’ятаєте, як це було, коли перекривалися блокпостами в’їзди на територію міста Умань. Це рішення може прийняти ТЕБ та НС міста Умані. Я хочу почути ваше ставлення до цього», – звернувся Цебрій до жителів міста.

  Він також додав, що сьогодні в Києві спробує домогтися зустрічі з президентом Володимиром Зеленським, щоб розповісти про ситуацію, що склалася.
  Раніше міський голова Черкас Анатолій Бондаренко закликав не допустити приїзду хасидів до Умані для святкування Рош га-Шана. За його словами, це може нести загрозу для всієї України.

  Найсвіжіше

  Популярне