Неділя, 16 Червня, 2024
Бiльше

  Схиігумен Сєргій вимагає від Путіна скласти повноваження і пригрозив розправою

  Засновник Середньоуральського жіночого монастиря РПЦ, заборонений у служінні схиігумен Сєргій (Романов) вимагає від Путіна скласти повноваження і передати їх йому.
  В іншому випадку монах пригрозив Путіну розпочати «повномасштабну духовну війну», передає Obozrevatel.
  «Пропоную вам на міжнародному рівні президенту Росії Владіміру Владіміровічу Путіну передати повноваження мені – схиігумену Сєргію. В три дні я наведу порядок в Росії. Духовні сили в Росії є, про які ви навіть не підозрювали. Сили у нас є і в армії, і в флоті, і у всіх структурах, і в народах багатонаціональної Росії», – заявив він.
  Чернець назвав Путіна і главу РПЦ, патріарха Кіріла ворогами Росії, які «свою плоть поставили вище вічного життя». Сєргій заявив, що чекає їх на переговори.
  «В іншому випадку я повідомляю вам особисто і боговідступнику патріарху Гундяєву, і хабадникам на чолі з Берл Лазаром, які керують Росією, попередньо повномасштабну духовну війну. Будьте уважні: ані крові, ані майданів, ані революцій не буде. Даром прийняв владу хозарський каганат. Як отримав, так і віддаси. Ще раз нагадую вам скласти свої повноваження. 20 років вам було дано термін показати, хто править Росією. Маю владу і сили заявити вам, пане президенте Росії Владімір Владіміровіч Путін: складіть свої повноваження. В іншому випадку ти зважений і знайдений легким і дні твої полічені. Чекаю вашого покаяння з патріархом Кірілом Гундяєвим», – заявив Сєргій.

  Найсвіжіше

  Популярне