Неділя, 19 Травня, 2024
Бiльше

  Папа Франциск закликав шукати Христове обличчя в мігрантах

  Проповідуючи під час Святої Меси з нагоди сьомої річниці свого візиту на Лампедузу, папа Римський, предстоятель Римо-католицької Церкви Франциск заохотив шукати Христове обличчя в убогих, хворих і мігрантах.
  Папа Франциск відслужив у каплиці «Дому святої Марти» в присутності персоналу Відділу в справах мігрантів і біженців Дикастерії служіння цілісному людському розвиткові. Коментуючи заклик псалма: «Обличчя Боже повсякчас шукайте», він підкреслив, що цей пошук становить фундаментальне наставлення в житті віруючого, який збагнув, що «остаточною метою життя є зустріч з Богом», повідомляє пресслужба Ватикану.
  «Ця особиста зустріч з Ісусом Христом, – сказав Папа, – можлива також і для нас, учнів третього тисячоліття. Зосереджені на шуканні Господнього обличчя, можемо розпізнати Його в обличчі бідних, хворих, покинутих і чужинців, яких Бог ставить на нашій дорозі. І ця зустріч також і для нас стає періодом благодаті та спасіння, наділяючи нас такою ж місією, що була доручена апостолам».
  Лампедуза, що у Середземномор’ї, стала символом трагедії мігрантів, які втікаючи від злиднів, перебираються до Європи морем на непристосованих плавзасобах, морем, яке сьогодні стало цвинтарем для десятків тисяч знедолених, повідомляють Ватиканські ЗМІ.
  Усе, чи добре, чи лихе… «Це попередження набирає сьогодні пекучої актуальності. Ми всі повинні використовувати його як основний орієнтир нашого щоденного іспиту сумління», – сказав Папа, вказуючи на різні зловживання й лиха, які переживають мігранти, особливо вказуючи на ситуацію в таборах тримання біженців у Лівії, та побажав: «Нехай же Діва Марія, Утішителька мігрантів, допоможе нам відкривати обличчя Її Сина в усіх братах і сестрах, змушених втікати зі своєї землі від багатьох проявів несправедливості, які досі гнітять наш світ».
  Раніше ми повідомляли, що Папа сподівається на відновлення взаємних візитів із Константинопольською православною церквою. Нагадаємо, коронавірус спричинив закриття 250 церков у Нідерландах через брак коштів.

  Найсвіжіше

  Популярне