Субота, 16 Жовтня, 2021
Бiльше

  Порошенко у суді: «Посадіть мене за Томос – для мене це буде найбільша нагорода»

  П’ятий президент України Петро Порошенко 18 червня у залі Печерського районного суду Києва, який мав обрати для нього запобіжний захід, заяивив що вважатиме за найбільшу нагороду відсидіти за отримання автокефалії Православної Церкви України.
  «Я хочу наголосити, що всі 27 справ, які були абсолютно незаконно порушені проти мене, куди була включена і справа про «розпалювання міжрелігійної ворожнечі» шляхом отримання Томосу і створення Православної Церкви України… Посадіть мене за грати за цю справу. Для мене це буде найбільша нагорода», – сказав Порошенко у залі суду, передає НВ.
  Раніше ми повідомляли, що у Державному бюро розслідувань підтвердили існування заяви пов’язаної із Петром Порошенком по факту розпалювання міжконфесійної ворожнечі. За словами ДБР, «СБУ почала розслідування за заявою вірян Київського патріархату». Релігієзнавець Ярослава Міщенко заявила що заявниками УПЦ КП виявились наркомани
  18 червня, п’ятий президент України Петро Порошенко біля Печерського райсуду Києва заявив, що йому інкримінують розпалювання міжрелігійної ворожнечі через отримання Томосу. Того ж дня Одеська Єпархія УПЦ КП заявила, що Порошенко «Порушив рівноправність громадян залежно від їх релігійних переконань».
  Також колишній народний депутат від «Опозиційного блоку» Михайло Добкін подав заяву у ДБР, у якій 18 разів згадує томос і хоче, щоб «Петя відсидів за Томос». ПЦУ відреагувала заявою.
   

  Найсвіжіше

  Популярне